TN Global

Už viac než 30 rokov chránia produkty TECHNONICOL milióny ľudí v ich domovoch, školách a na pracovisku. Dnes spoločnosť vyrába rozsiahlu škálu produktov, disponuje globálnou výrobou, centrami výskumu a rozvoja a školiacimi zariadeniami.

Spoločnosť bola založená v roku 1992 a odvtedy nazbierala v rámci trhu so stavebnými materiálmi množstvo skúseností. Sme hrdí na to, že ponúkame moderné materiály a technológie, ktoré spájajú globálnu expertízu a prácu našich vlastných centier výskumu a vývoja. Tieto centrá pravidelne vyvíjajú a implementujú nové produkty a riešenia stavebného priemyslu. Široká škála vysokokvalitných materiálov a spoľahlivé riešenia dávajú možnosť výberu toho najlepšieho pre zákazníka, čo sa týka ceny aj kvality.

 
4.png viac než 400 rokov kumulatívnych skúseností s výrobou stavebných materiálov
 
2.png vlastných centier výskumu a vývoja  
18 školiacich centier
 
5.png 56 výrobných hál
7 krajinách 
 
 
8.png
3000 položiek v rámci ponuky materiálov
 
7.png
100+ predpripravených stavebných riešení
 
6.png viac než 200 000 projektov s použitím materiálov TN
v 116 krajinách sveta


Sme radi, že sú naše materiály využívané pri stavbe domov, tovární, mostov, sociálnej infraštruktúry a ďalších objektov, ktoré zlepšujú úroveň a kvalitu života mnohých ľudí po celom svete.

Všetky naše produkty ponúkané v rámci Európy a vo svete sú podrobené prísnym kontrolám kvality v súlade s normami EN a ASTM. Veríme, že kľúč k úspešnému pôsobeniu spoločnosti TECHNONICOL spočíva vo vysokej kvalite výskumu a kontroly pred výrobnými procesmi, počas nich aj po ich skončení. Exportujúce továrne spoločnosti TN International prešli certifikáciou UNI EN ISO 9001 a UNI EN ISO 14001 a sú v absolútnom súlade so štandardmi kvality, ktoré tieto medzinárodné požiadavky stanovujú. Kvalitu produktov dokazuje niekoľko osvedčení a výsledkov testov vydaných viacerými poprednými inštitúciami a vedeckými centrami po svete. Štandardy výrobnej kvality sú súčasťou kultúry našej spoločnosti.

lab_2.jpg
Spoločnosť disponuje 6 centrami výskumu a vývoja, ktoré sa nachádzajú v blízkosti výrobných hál, a množstvom laboratórií, ktoré slúžia na testovanie všetkých typov materiálu. Naši vedci sa sústreďujú na sledovanie výkonnosti stavebných materiálov, prevenciu proti starnutiu, zvyšovanie možností aplikácie rozširovaním rozsahu teploty, pri ktorej je možné pracovať, vývoj doplnkových funkcií, ako je napríklad čistenie ovzdušia, odolnosť proti zarastaniu machom alebo zvýšená energetická efektivita. Laboratóriá vo fabrikách pracujú s moderným vybavením, ktoré je používané na skúmanie fyzikálnych a mechanických vlastností materiálov pri rôznych teplotách, určenie štruktúry a zloženia základných surovín a testovanie výdrže materiálov. Jedinečné chromatografické vybavenie sa používa na určovanie zloženia bitúmenu pri výrobe strešných materiálov a na optimálny výber druhu a množstva prídavného modifikátora. Sme si 100 % istí tým, čo vyrábame a sme nadšení, že môžeme medzinárodnému stavebnému trhu ponúknuť naše skúsenosti, spoľahlivé riešenia a produkty prvotriednej kvality.