Služby

Keďže sme globálna spoločnosť, disponujeme medzinárodnou sieťou centier služieb určených na podporu vášho projektu kdekoľvek na svete. Ďalším z našich hlavných princípov je vylepšená zákaznícka podpora. Rozumieme vám a sme vždy pripravení poskytnúť vám zodpovedajúcu podporu v ktorejkoľvek fáze vášho projektu, a to od nákupu materiálu až po zavedenie objektu do prevádzky. Vaše najbližšie centrum služieb nájdete jednoducho.


office-with-colleagues.jpg

Naše zodpovedajúce tímy služieb zákazníkom sú tu výhradne na to, aby vám pomohli viesť projekt hladko, a naši experti na technológie a špecifikácie vám pomôžu s otázkami týkajúcimi sa produktov alebo stavebných riešení a ubezpečia sa, že ste si pre svoj projekt vybrali tie správne. Sú tiež schopní riadiť logistiku v rámci rôznych výrobných zariadení, aby zabezpečili, že sa na vašu stavbu načas dostane všetko, čo potrebujete, a pripravia všetku potrebnú dokumentáciu. Prvenstvo produktov TN International na trhu s vodotesnými produktmi je nielen zásluhou kvality produktov, ktoré vyrábame, ale aj vysokej úrovne technickej podpory.

  • Technické poradenstvo a podpora týkajúce sa produktov, projektov a stavebných riešení 
  • Príprava a prijatie technickej dokumentácie: DoP, TDS, SDS, PDS a ďalšie 
  • Praktické workshopy a semináre, kurzy a dozor pri montáži v budovách 
  • Garancia a záruka na materiály a stavebné riešenia 
  • Práca s nárokmi

Online nástroje

Pre vaše pohodlie sme vyvinuli rôzne online nástroje, ktoré vám umožnia nielen správne vytvoriť plán projektu, ale aj rýchlo a pohodlne stanoviť množstvo potrebného materiálu.


tech_s.jpg

Riešenia plášťa

Po celom svete vyvíjame riešenia na ochranu domovov a pracovísk miliónov ľudí. Spoločnosť TN International spája produkty a technológie z celého sveta, aby umožnila popredným značkám stavebného priemyslu optimalizovať plášte ich budov. Kombinácia našich početných technologických možností, celosvetových služieb, logistických schopností a doplnkových produktov tretích strán znamená, že vám dokážeme pomôcť robiť budovy efektívnejšími a lepšími pre ľudí v nich.